Piloxing


lekce piloxing
  • Poznejte nejnovější fitness program, kterému propadly hollywoodské hvězdy! PILOXING jedinečně spojuje pilates, box a tanec, a tato kombinace naprosto dokonale spaluje tuky a formuje vaši postavu. Zažijte proměnu v elegantní, sexy a výkonnou osobnost!
  • Piloxing spojuje výkon, rychlost a hbitost boxuohebností, koordinací a rovnováhou cvičení Pilates. Přidejte k tomu zábavné a sexy taneční pohyby. Ke cvičení se používají rukavice se závažím, díky kterým si lépe vytvarujete paže a maximalizujete účinek cvičení na kardiovaskulární systém.
  • Piloxing vytvořila švédská tanečnice a fitness trenérka celebrit Viveca Jensen. Jejím cílem bylo najít sport, který by posiloval ženy fyzicky i psychicky a to se díky spojení „tvrdého“ boxu a harmonického Pilates skvěle podařilo.
  • Díky PIA (Piloxing Instructor Association) a celosvětovému systému školení instruktorů Piloxingu si můžete konečně dopřát toto cvičení i v Praze, zcela exkluzívně ve SQUASHPARKu na Cibulkách.

Nejlepším vodítkem pro nováčky je prezentační video.


Cena: 120 Kč/lekciStudentská / seniorská cena 80 Kč!
Pro získání studentské slevy se stačí prokázat platnou studentskou průkazkou na recepci.Permanentka na 10 vstupů
- cena 1.000 Kč (100 Kč / hodinu)
- můžete ji využít i na ostatní cvičení
- platnost 3 měsíce

Permanentka na 20 vstupů
- cena 2.000 Kč (100 Kč / hodinu)
- můžete ji využít i na ostatní cvičení
- platnost 6 měsíců


Na hodinu Piloxing je NUTNÁ REZERVACE
Rezervujte prostřednictvím online rezervace nebo na recepci. Pokud na hodinu nebudou 2 hod. před jejím začátkem přihlášeni alespoň 3 zájemci, hodina se nekoná.
V případě takto zrušené hodiny má přihlášený zájemce možnost si jít v daném čase zacvičit do posilovny za poloviční vstupné.

UPOZORNĚNÍ!
Klientovi, který nepřijde na zamluvenou hodinu a nezruší včas (do 2hod před začátkem lekce) svou rezervaci, bude účtován storno poplatek ve výši 100 % z ceny dané lekce.

Trenéři:

Novinky ve Squashparku:

Půjčovna

zapůjčíme Vám stroje na cvičení také domů (běhací pásy, rotopedy, bosu a další)

 

tanita

poskytneme Vám podrobnou analýzu Vašeho těla přístrojem Tanita během 30 minut

 

Zahrajte si kuželky!logo CK Petr´s

Cestovní kancelář


logo facebook


Outsourcing IT