Jóga s angličtinou pro předškoláky (4 – 6 let)

Využíváme pohyb jako prostředek v procesu učení základních slovíček. Dítě se je učí zábavnou a hravou formou. Díky pohybu si pak slovíčka lépe zapamatuje. Lekce na sebe navazují a opakujeme s dětmi již naučené a zároveň přidáváme vždy něco nového. Témata jsou různá, např.: počítání, barvy, zvířátka, lidské tělo atd.

Pomocí jógových her si děti protáhnou a posílí svaly, které napomáhají správnému držení těla a naučí je také spolupracovat.

Co s sebou: pohodlné oblečení, cvičí se na boso nebo v ponožkách, pití

Kdy:

  • Každý čtvrtek od 15.30 do 16.15hod


Cena:

Členové I.pololetí – 1 500,–Kč + 100,–Kč roční členský příspěvek za dítě

Stane-li se členem SK US alespoň jeden rodič (členský příspěvek 600,–Kč), vznikají výhody pro využívání našeho areálu (např. volný vstup na boulder a horolezeckou stěnu po dohodě, víkendové vstupy zdarma, zvýhodněný pronájem našeho areálu k pořádání společenských akcí, zvýhodněné vstupy na squash, zapůjčení horolezeckého vybavení v rámci areálu aj.).

Nečlenové I.pololetí – 3 000,–Kč

  1. Kurzy se nekonají v době prázdnin a státních svátků.
  2. Vychází-li tento termín na státní svátek, může jít rodič s dítětem, jsou-li oba členem klubu, zdarma cvičit sami do našeho areálu. V případě, že je členem pouze dítě, rodič si vstupné uhradí.
  3. V případě neočekávaného zrušení kurzu (např. nemoc instruktora, výpadek elektřiny, topení, odstávka vody atd.) bude hodina nahrazena v jiném náhradním termínu. Není důvod pro krácení příspěvku.
  4. Kroužky jsou pojištěné – náš spolek je pojištěn jako klub (zároveň i naši instruktoři, a také jsme pojištěni v rámci Pražské tělovýchovné unie – PTU). Je nutné si uvědomit, že se i při dodržení všech pravidel a bezpečnosti může přihodit úraz. V případě úrazu nebo vzniklé nárokované škody budou akceptovány podmínky pojišťoven. Smlouva na požádání k nahlédnutí.

  • Nabízíme Vám možnost vyzkoušet si jednu lekci zcela zdarma.
  • Kroužek bude zahájen ve čtvrtek 14.9.2017 a ukončen 28.6.2018.
  • I. pololetí do 31.1.2018, II. pololetí do 29.6.2018
  • Kroužek se otevře při minimálním počtu 3 dětí.

Trenéři:

Půjčovna

zapůjčíme Vám stroje na cvičení také domů (běhací pásy, rotopedy, bosu a další)

 

tanita

poskytneme Vám podrobnou analýzu Vašeho těla přístrojem Tanita během 30 minut

 

Zahrajte si kuželky!logo CK Petr´s

Cestovní kancelář


logo facebook


Outsourcing IT